°C

28-latka podejrzewana o zabójstwo konkubenta w Lubsku

Fot. KMP w Zielonej Górze
 

Prokuratura Rejonowa w Żarach wyjaśnia okoliczności zabójstwa 38-latka, do którego doszło w środę wieczorem w Lubsku. Do sprawy została zatrzymana konkubina mężczyzny – poinformował w czwartek Łukasz Wojtasik z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Z wstępnych ustaleń śledczych wynika, że tragedia rozegrała się w nocy przed drzwiami do mieszkania pary, w jednej z kamienic w Lubsku. Kobieta podczas kłótni miała ugodzić partnera nożem w klatkę piersiową.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, ale mimo długiej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Policja zatrzymała 28-latkę.

„W chwili zatrzymania 28-latka była nietrzeźwa. Została osadzona w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchana w charakterze podejrzanej o zabójstwo swojego partnera”

– powiedział prokurator Wojtasik.

Dodał, że na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i przesłuchali świadków; bezpośrednią przyczynę zgonu 38-latka ma wykazać sekcja zwłok.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku