°C

Nela Szczur mistrzynią Polski w czwórboju do lat 19!

foto: Krystian Machalica
 

Zielonogórzanka Nela Szczur została mistrzynią Polski w czwórboju nowoczesnym do lat 19. Jej klubowy kolega z ZKS-u Drzonków Michał Jabłoński został wicemistrzem.

Nela Szczur w czterech konkurencjach (szermierka, pływanie, laser run [bieg połączony ze strzelaniem]) wywalczyła łącznie 996 punktów i na podium wyprzedziła Małgorzatę Karbownik (983) i Wiktorię Pruszyńską (982). 

Michał Jabłoński w swoim starcie był drugi z dorobkiem 1110 punktów i do zwycięzcy, Macieja Klimka stracił 34 punkty. Podium z wynikiem 1094 punktów uzupełnił Eryk Babel. 

A dziś zaczęły się sztafety mieszane. W jednej z nich wystartują razem Nela Szczur i Michał Jabłoński. Mistrzostwa Polski w Zielonej Górze Drzonkowie zakończą się jutro.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku