°C

Naszyjnik od Pierwszej Damy na licytacji dla Ani chorej na SMA!

foto: K.Kaminska
 

Pierwsza Dama Agata Kornhauser - Duda wspiera małą zielonogórzankę Anię Orłowską w walce ze śmiertelną chorobą. Pani prezydentowa przekazała na licytację srebrny naszyjnik z zawieszką z masy perłowej. Od dziś (piątek) jest on dostępny na licytacji, a uzyskane środki zasilą konto chorej dziewczynki.

Jak mówi tata dziecka, Michał Orłowski na licytacje trafiają różne fanty, także bardzo wartościowe. – Prezent od Pierwszej Damy bardzo nas wzruszył, liczymy, że uda nam się go wylicytować za wysoką kwotę.

Ania Orłowska choruje na SMA czyli rdzeniowy zanik mięśni. Dziecko ma najpoważniejsze stadium tego schorzenia, dlatego leki dostępne w Polsce i refundowane przez NFZ nie są w stanie utrzymać dziewczynki przy życiu. Szansą jest terapia genowa, której koszt to 9,5 miliona złotych. Dzięki ludziom dobrej woli udało się uzbierać już 8 milionów. Niestety, czasu jest niewiele, dziecko musi mieć podany lek do końca czerwca.Ewa Antonowicz, która koordynuje zbiórkę dla Ani mówi, że czas ma tutaj decydującą rolę.

Do udziału w licytacji naszyjnika podarowanego przez Agatę Kornhauser – Dudę zachęca także mama Ani oraz siostra chorej dziewczynki – Ola.

Jak mówi mama chorej dziewczynki Joanna Orłowska, dziś każdy dzień to walka o kolejny oddech dziecka.

 

UWAGA! Na licytację trafia coś naprawdę wyjątkowego – srebrny naszyjnik, próba 925, z zawieszką z masy perłowej…

Opublikowany przez Dzielna Ania walczy z SMA Czwartek, 3 czerwca 2021

Dziecku można pomóc wpłacając także pieniądze

❤ https://www.siepomaga.pl/ania

❤ https://www.uratujecie.pl/potrzebujacy/Ania

Naszyjnik od Pierwszej Damy na licytacji dla Ani chorej na SMA! - Radio Zielona Góra 97,1FM

Posłuchaj: 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku