°C

Forpoczta 7. Kozzi Film Festiwal

WiMBP
 

Już w przyszłym tygodniu 9 czerwca rusza Forpoczta KOZZI Film Festiwal, czyli Festiwalu Filmu, Teatru i Książki! Potrwa do 13 czerwca.
Sam Festiwal odbędzie się w dniach 15 -19 września 2021.

Będzie to już 10-ta edycja imprezy. 3 pierwsze Festiwale odbyły się w Kargowej, od 7 lat są organizowane w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Kamila Norwida.
Pierwszym wydarzeniem Forpoczty będzie Czytelnia Dramatu – zapowiedział podczas dzisiejszego briefingu prasowego Andrzej Buck, dyrektor artystyczny Festiwalu:

Anna Polus, szef organizacyjny Festiwalu zaprosiła m.in. na wystawę rysunku Norwida, której otwarcie odbędzie się 9 czerwca, w pierwszym dniu Forpoczty:

Nieznana jest jeszcze lista filmów, które zostaną wyświetlone podczas wrześniowego Festiwalu. Jednak znany jest tytuł filmu otwarcia. Będzie to „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” w reżyserii Jana Holoubka – zapowiada mec. Anna Wojniusz, prezes Stowarzyszenia KOZZI Film Festiwal. Organizatorzy chcą zachęcić do dyskusji środowiska prawnicze, ale nie tylko – jak w latach poprzednich- jedynie adwokatów:

Gościem specjalnym tegorocznego KOZZI Film Festiwal będzie aktorka Magdalena Popławska. Swój udział zapowiedzieli też m.in. Jan Peszek, prof. Jerzy Bralczyk, Lech Mackiewicz, Alicja Stasiewicz, Krzysztof Machalica, Zdzisław Wardejn, Artur Więcek, Jan Holoubek i Mariusz Bonaszewski.
Wszystkie aktualne informacje na temat programu KOZZI Film Festiwalu – 7(10). będą dostępne na stronie internetowej TUTAJ


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.



Skomentuj na Facebooku



Polub naszą stronę na Facebooku