°C

„Podaruj mi trochę czasu z dziećmi” – apeluje chora na nowotwór złośliwy zielonogórzanka

A.G.
 

Pani Ania Głuch ma 44 lata. Jest zielonogórzanką, mamą czwórki dzieci w wieku od 2 do 16 lat. Pod koniec 2017 roku dowiedziała się, że choruje na najbardziej złośliwą odmianę raka piersi.

Dziś w tym szczególnym dniu – Dniu Matki – za pośrednictwem RZG prosi o pomoc w kosztownym leczeniu, przede wszystkim ze względu na swoje dzieci :

Pojedyncza dawka leku kosztuje 40 tysięcy zł., a niestety takich dawek pani Ania musiałaby przyjąć nawet kilkanaście w odpowiednich odstępach czasu. Koszt całego leczenia szacowany jest na ok 800 tysięcy zł.
W pomoc pani Ani zaangażowała się przyjaciółka Barbara Bielak, która zaprasza w najbliższą niedzielę 30 maja, na piknik charytatywny, na terenie przedszkola przy ul. Węgierskiej 9. Podczas pikniku licytowane będą przeróżne przedmioty- zapowiada :

Piknik rozpocznie się o 11.00 i potrwa do 14.00.
Akcję pomocy chorej na nowotwór złośliwy zielonogórzance Annie Głuch, Honorowym Patronatem objęli min. prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki, starosta zielonogórski Krzysztof Romankiewicz oraz znana projektantka mody Ewa Minge.
Panią Anię można wesprzeć także wpłacając darowiznę na zbiórkę pod adresem: TUTAJ


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku