°C

Jak dojechać na Festyn Lotniczy?

fot. Aleksandra Ferenc
 

Dziś odbyła się ostatnia konferencja prasowa dotycząca Festynu Lotniczego w Przylepie. Tym razem na spotkaniu omówiono sprawy organizacyjne, a także przedstawione zostały szczegóły w sprawie dojazdu na lotnisko.

Organizatorzy przypominają, że w dniu Festynu dojazd na lotnisko przy użyciu samochodu będzie niemożliwy. Parking znajdować się będzie na Trasie Północnej od ronda Auchan do ronda Przylep:

 

 

W tym roku MZK uruchamia na czas trwania Festynu dwie linie autobusowe oznaczone symbolami literowymi:

 

 

– mówi Barbara Langner – dyrektor MZK i dodaje, że przejazd autobusami na Festyn i z powrotem będzie bezpłatny. Linie F i L będą kursowały co ok. 15 minut.

 

Organizatorzy zachęcają do przyjechania na festyn rowerem. Na miejscu będzie zorganizowany strzeżony parking rowerowy.

 

Jest to impreza masowa, przypomina zastępca komendanta policji Krzysztof Gajda:

 

 

O rozwagę w czasie imprezy prosi także młodszy brygadier straży pożarnej Rafał Konieczny:

 

 

Przypomnijmy, że Festyn Lotniczy odbędzie się w dniach 2-3 czerwca.

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku