°C

Przepalone życie

Biuro Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom MOPS Zielona Góra
 

Biuro profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom w MOPS w Zielonej Górze rusza z kampanią społeczną dotyczącą szkodliwości palenia papierosów.

Od 17 maja do 20 czerwca 2021 r. Biuro Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zielonej Górze prowadzi kampanię społeczną dotyczącą szkodliwości palenia papierosów. Działania nawiązują do Światowego Dnia bez Tytoniu, który obchodzony jest 31 maja. Celem kampanii jest zwiększenie wiedzy wśród mieszkańców Zielonej Góry na temat szkodliwości palenia papierosów i e-papierosów oraz dostarczenie informacji o korzyściach jakie wiążą się z rzuceniem palenia.
– Chcemy dotrzeć także do młodzieży szkolnej, aby zachęcić ją do abstynencji nikotynowej – mówi Lucyna Poźniak z Biura Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom:

– Podczas kampanii uświadamiamy jakie korzyści niesie ze sobą rzucenie palenia – dodaje Lucyna Poźniak:

Kampania otrzymała honorowy patronat Prezydenta Miasta Zielona Góra.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku