°C

Trzy filary funkcjonowania miasta wg Kukiz’15

fot. Aleksandra Ferenc
 

Ruch Kukiz'15 w Zielonej Górze,przedstawia swoją wizję zarządzania miastem. Otwartość, jawność i uczciwość to trzy filary, według których powinien funkcjonować aparat urzędniczy z prezydentem na czele.

Podczas konferencji prasowej działacze Kukiz15 zapowiedzieli zmianę w polityce kadrowej miasta:

– mówi Olimpia Tomczyk-Iwko – Pełnomocnik Zarządu Krajowego K’15.

Instytucje miejskie będą dostępne dla wszystkich organizacji – dodaje:

Transparentność i jawność bazuje na trzech podstawowych punktach: umowach jakie zawiera miasto, na finansach, czyli budżecie miasta i majątku, tj. nieruchomościach – są to trzy główne czynniki, które wpływają na to czy miasto jest bogate – mówi Paweł Maciejewski – rzecznik prasowy i koordynator do spraw wyborów samorządowych:

Budżet miasta to miliard złotych i mieszkańcy mają na niego wpływ. Partia Kukiz’15 chce edukować zielonogórzan w tym zakresie:

Podstawą szczęścia jest uczciwość dodaje sekretarz i koordynator na powiat zielonogórski – Sławomir Kowalski:

Partia Kukiz’15 przedstawi swojego kandydata na prezydenta za ok. dwa tygodnie.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku