°C

Hołownia: Wielopoziomowy parking to typowa „betonoza”

fot. Daniel Sawicki
 

Szymon Hołownia przyjechał dziś na Ziemię Lubuską. Podczas konferencji w Zielonej Górze skrytykował plany budowy parkingu przy Palmiarni, nazywając inwestycję „betonozą”.

Budujący struktury partyjne Hołownia przyjechał z hasłami wdrażania zielonej energii, ochrony środowiska i wprowadzania elektromobilności. Jego zdaniem pomysły na budowę parkingów wielopoziomowych nie pasują do dzisiejszej rzeczywistości, a wydanie 30 milionów złotych Hołownia nazwał wyrzucaniem w błoto:

Urzędnicy miejscy nie chcieli komentować słów lidera Polski 2050. Przypomnijmy, że kilka dni temu miasto podpisało umowę na budowę parkingu w miejscu obecnego placu postojowego przy Palmiarni. Na dachu budowli znajdzie się teren rekreacyjny, a wokół obiektu zostanie zasadzona nowa zieleń.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku