°C

Trzecia doba poszukiwań nastolatków

Fot. KMP Zielona Góra
 

Nadal trwają poszukiwania 13- i 15-latka ze wsi Ledno. To trzecia doba. Ostatni raz chłopcy byli widziani razem w poniedziałek, około godz. 15.00. Od tego czasu nie wiadomo, gdzie mogą się znajdować.

Poszukiwania są zakrojone na szeroką skalę –mówi Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji:

Oprócz sprzętu, dziennie poszukiwania prowadzi około 200 osób – policjantów, strażaków, żołnierzy i mieszkańców. Dzisiaj akcję utrudnia pogoda:

W nocy działania prowadziły służby dyżurne policji.


Informacje o poszukiwanych chłopcach

Filip Pasiewicz – lat 13

Wciąż nie odnaleziono dwóch nastolatków z Ledna! Radio Zachód

Rysopis: 164 centymetry wzrostu, około 60 kilogramów wagi, krępej budowy ciała, włosy ciemny blond, ścięte krótko, niebieskie oczy, nos prosty, uzębienie pełne.

Ubrany był w pomarańczową koszulkę z krótkim rękawem z napisem w przedniej części, granatowe dresowe spodnie z czerwonym zamkiem na lewej nogawce w okolicy kolana, czarne buty sportowe marki Reebok.

Ostatni raz widziany był z zaginionym Markiem Gawryszakiem około godziny 15 w miejscowości Ledno w okolicy domu numer 8.

Marek Gawryszak – lat 15

Wciąż nie odnaleziono dwóch nastolatków z Ledna! Radio Zachód

Rysopis: 167 centymetrów wzrostu, około 60 kilogramów wagi, szczupłej budowy ciała, włosy ciemny blond, ścięte krótko, niebieskie oczy, nos prosty, uzębienie pełne.

Ubrany w granatową bluzę bez kaptura, z przodu na bluzie widoczna jest amerykańska flaga, czarne dresowe spodnie, szare buty sportowe marki Puma, czapka z daszkiem typu moro.

Ostatni raz widziany był z zaginionym Filipem Pasiewiczem w miejscowości Ledno w okolicy domu numer 8.

Więcej informacji na stronie Lubuskiej Policji.

Policjanci proszą osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionych chłopcach, o kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112 lub numerami: 47 795 64 11 i 47 795 24 11.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku