°C

Kamil Kasperczak kontrolnie w Pucharze Polski, bo w planach ważniejsze starty

foto: Krystian Machalica
 

Kamil Kasperczak z ZKS-u Drzonków wystartował tylko w dwóch konkurencjach podczas rozgrywanego w miniony weekend Pucharze Polski w pięcioboju nowoczesnym w Drzonkowie. Zielonogórzanin nie chce zaburzać cyklu treningowego przed ważniejszymi zawodami.

Za Kasperczakiem niezbyt udane starty w Pucharze Świata w bułgarskiej Sofii, w których nie udało mi się dotrzeć do finału. Obecnie skupia się przede wszystkim na zbliżających się mistrzostwach Europy do lat 22 w Szwajcarii. A żeby nie zaburzyć cyklu treningowego w weekend brał udział w Pucharze Polski w pięcioboju nowoczesnym, ale w ograniczonym zakresie. Tymczasem kolejne starty już niebawem.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku