°C

WOSiR otwiera basen olimpijski

Fot. WOSiR Drzonków
 

Już za kilka dni znów będzie można korzystać z basenu olimpijskiego w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie. Do basenowej niecki napuszczono już ponad 2,5 tys. metrów sześciennych wody, która teraz jest ogrzewana do odpowiedniej temperatury.

Pierwsi pływający będą mogli wskoczyć do tego basenu z końcem kwietnia.

– Niestety, z powodu epidemicznych obostrzeń, 50-metrowa pływalnia będzie dostępna jedynie dla sportowców – zaznacza Bogusław Sułkowski, dyrektor drzonkowskiego WOSiR-u:

Bogusław Sułkowski podkreśla, że z basenu olimpijskiego w Drzonkowie będzie można korzystać praktycznie przez cały dzień, niezależnie od warunków pogodowych:

Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie przypomina, że pandemiczne obostrzenia dotyczą nie tylko basenu, lecz także pozostałych obiektów sportowych „pod dachem”.

– Można jednak do nas przyjechać, aby pospacerować, odpocząć lub uprawiać sporty na świeżym powietrzu – dodaje Sułkowski:

Przypomnijmy, że Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie jest otwarty od godz. 7.00 do 22.00. Basen olimpijski otwarty będzie natomiast od 30 kwietnia w godzinach od 10.00 do 20.00.

 

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku