°C

Niebezpieczne schody na Władysława IV

fot. Bartosz Schaefer
 

Niebezpieczne schody przy ul. Władysława IV - miasto zabezpieczyło odpadającą płytę.

Jedna z naszych słuchaczek za pomocą poczty głosowej poinformowała nas o nie najlepszym stanie chodnika i schodów przy ul. Władysława IV. Jej zdaniem remontu wymaga również pobliska uliczka:

Zdaniem mieszkańców, z którymi dziś rozmawialiśmy szczególnie niebezpiecznym elementem jest zniszczona i odpadająca płyta chodnikowa na szczycie stromych schodów:

Zwróciliśmy się z tą sprawą do radnego okręgu, w którym znajdują się uszkodzone schody. Chwilę po zgłoszeniu problemu służby miejskie udały się na oględziny – mówi Filip Gryko, radny Zielonej Razem: 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku