°C

Zastal gra dziś z Astaną – jeśli wygra będzie szósty

fot. Tomasz Browarczyk. Enea Zastal BC
 

Enea Zastal BC Zielona Góra zmierzy się dzisiaj w ostatnim swoim meczu w rundzie zasadniczej ligi VTB z Astaną. Mecz odbędzie się w stolicy Kazachstanu - Nursułtanie, a Zastalowcy są tam od wczorajszej nocy.

Mistrzowie Polski mieli prawie 20-godzinną podróż, wieczorem(o 21:30 miejscowego czasu) potrenowali i dziś zagrają o 6 miejsce w rundzie zasadniczej.

Sytuacja jest bowiem taka, że jeśli Zastal pokona gospodarzy już na pewno zajmie szóstą pozycję i z niej ruszy do playoffów. Jeśli dzisiaj powinie się noga podopiecznym Żana Tabaka, wtedy trzeba będzie czekać na ostatnie dwa mecze Chimek Moskwa – przy równym bilansie zwycięstw i porażek z tą ekipą to Chimki zajmą 6 pozycję, a Zastal będzie siódmy.

Tymczasem my dodzwoniliśmy się do Mursułtanu do centra Zastalu Krzysztofa Sulimy – rozmawiamy z nim o podejściu do dzisiejszego pojedynku i rywala, a dodajmy jeszcze, że mecz rozpocznie się o 17:00 i będzie do obejrzenia na stronie ligi VTB oraz profilu fejsbukowym Lubuskiego Centrum Informacyjnego.

 

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku