°C

Finansowanie sportu – komentarz G. Maćkowiaka

Fot. Pixabay
 

Nie może być sytuacji, kiedy nie zgadzają się dokumenty - mówi Grzegorz Maćkowiak.  Doradca wojewody lubuskiego do spraw samorządu terytorialnego skomentował w ten sposób zamieszanie wokół audytu i finansowania sportu zawodowego w Zielonej Górze. Kilka dni temu służby prawne wojewody zakwestionowały uchwałę zielonogórskiej Rady Miasta dotyczącą finansowania klubów sportowych.

Miasto zapowiedziało skierowanie sprawy do sądu administracyjnego:

Cała sytuacja jest niepotrzebna – ocenił Grzegorz Maćkowiak. Jego zdaniem, wynika ona z nieporozumień między prezydentem Januszem Kubickim a właścicielem klubu koszykarkiego Januszem Jasińskim:

Grzegorz Maćkowiak był gościem Rozmowy po 9.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku