°C

Spis powszechny trwa – 9% mieszkań w Zielonej Górze

Fot. spis.gov.pl
 

Ponad 11 procent spisanych mieszkań – to dotychczasowe wyniki spisu powszechnego w regionie lubuskim. Akcja trwa od 1 kwietnia. W interakcję z samospisem internetowym weszło w Zielonej Górze 9 procent mieszkań - wylicza Robert Wróbel, wicedyrektor zielonogórskiego Urzędu Statystycznego.

Wkrótce do mieszkańców trafią specjalne pisma:

Zielonogórzanie mogą się spisać internetowo, a także przez infolinię statystyczną lub wizytę w punkcie spisowym. Po majówce do mieszkańców będą też dzwonić rachmistrzowie spisowi. Do tego celu uruchomiony zostanie specjalny numer – zapowiada Robert Wróbel:

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań jest obowiązkowy. Cześć mieszkańców jeszcze nie przystąpiła do akcji:

Spis powszechny potrwa do końca września. W regionie lubuskim do spisania jest ponad 385 tysięcy mieszkań. 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku