°C

B. Wontor o współpracy z prezydentem Zielonej Góry

Fot. www.lubuskie.pl
 

Szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej w województwie lubuskim pozytywnie ocenia ofertę kompromisu, którą złożył prezydent Zielonej Góry.

Przypomnijmy, Janusz Kubicki zaoferował stanowiska wiceprezydentów miasta koalicjantom Sejmiku Województwa Lubuskiego, w zamian za wejście przedstawicieli klubów będących w opozycji do zarządu regionu. Bogusław Wontor, o propozycji prezydenta mówił dziś na naszej antenie w „Rozmowie po 9”:

Bogusław Wontor dodawał, że ma nadzieję, iż z propozycji współpracy prezydent Zielonej Góry się nie wycofa. Podkreślał również, że jego partia ma duże doświadczenie w prowadzeniu samorządów:

Zapis całej rozmowy na rzg.pl.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku