°C

PŚ: Sebastian Stasiak siódmy w Sofii

fot. Marek Staniszewski
 

Sebastian Stasiak z Olimpii Zielona Góra zajął siódme miejsce w ostatniej edycji Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym w Sofii. W finale panów triumfował Brytyjczyk Joseph Choong.

Brytyjczyk zdobył w pięciu konkurencjach łącznie 1435 punktów. Drugie miejsce zajął Białorusin Ilya Palazkov (1427 punktów), a podium dopełnił Węgier Robert Kasza (1419 punktów). Sebastian Stasiak, który w niedzielnym finale był siódmy wywalczył 1410 punktów i jak sam mówi cieszy się z dobrego występu i możliwości startu na zbliżającym się finale Pucharu Świata:

Dodajmy, że w finale panów startował jeszcze jeden Polak. Łukasz Gutkowski był 17 (1384 punkty). A we wczorajszym finale startowały panie. Koleżanka klubowa Stasiaka Anna Maliszewska była dziewiąta, a Oktawia Nowacka 29. 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku