°C

Lechia ma punkt i trochę niedosytu…

fot. Jacek Białogłowy
 

Lechia Zielona Góra zremisowała 0-0 z rezerwami Górnika Zabrze w kolejnym meczu III ligi. Tym samym Lechia w rundzie wiosennej nadal nie zanotowała zwycięstwa na własnym stadionie.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana, oba zespoły miały po jednej sensownej okazji do strzelenia gola, a poza tym sporo było trzecioligowej młócki.

W drugiej Lechia przeważała, ale mimo dobrych okazji do strzelenia gola tego gola nie zdobyła. A najdogodniejsze miał Przemysław Mycan, który najpierw strzelił głową w poprzeczkę, a w ostatniej minucie spotkania, też głową, uderzył w krótki róg, ale bramkarz z Zabrza obronił ten strzał i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku