Lechia ma punkt i trochę niedosytu…

Lechia Zielona Góra zremisowała 0-0 z rezerwami Górnika Zabrze w kolejnym meczu III ligi. Tym samym Lechia w rundzie wiosennej nadal nie zanotowała zwycięstwa na własnym stadionie.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana, oba zespoły miały po jednej sensownej okazji do strzelenia gola, a poza tym sporo było trzecioligowej młócki.

W drugiej Lechia przeważała, ale mimo dobrych okazji do strzelenia gola tego gola nie zdobyła. A najdogodniejsze miał Przemysław Mycan, który najpierw strzelił głową w poprzeczkę, a w ostatniej minucie spotkania, też głową, uderzył w krótki róg, ale bramkarz z Zabrza obronił ten strzał i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.