°C

Nie żyje niemal tysiąc zakażonych! 241 osób nie miało innych chorób

Fot. Envato
 

Rekordowa liczba zgonów w Polsce. Z powodu koronawirusa zmarły 954 osoby. 241 osób nie miało innych chorób współistniejących. Dziś zanotowano 27 887 nowych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.

W Lubuskiem zanotowano 558 dodatnich wyników w kierunku koronawirusa. W regionie zmarło 19 osób, z czego aż 14 nie chorowało na inne schorzenia.Na kwarantannie obecne przebywa 11 tysięcy Lubuszan, a w ciągu doby wykonano 2700 testów.

Najwięcej nowych zakażeń zdiagnozowano w województwie śląskim – 4 tysiące 880 przypadków, oraz mazowieckim – 3 tysiące 910 przypadków. Najmniej w województwie podlaskim – 533 przypadki. 300 przypadków zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Od początku epidemii w Polsce potwierdzono prawie 2 i pół miliona zakażeń koronawirusem. W sumie zmarło 56 tysięcy 659 zakażonych osób, a wyzdrowiało 2 miliony 76 tysięcy 504 chorych.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku