°C

Zielonogórzanie bez sukcesów podczas Pucharu Świata w Budapeszcie

fot. materiały ZKS Drzonków
 

Zarówno zawodnicy ZKS-u Drzonków, jak i Olimpii Zielona Góra nie przeszli pomyślnie eliminacji Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym na Węgrzech w Budapeszcie.

Z reprezentujących ZKS Drzonków Natalii Dominiak i Kamila Kasperczaka tylko ten drugi miał po pierwszych konkurencjach szansę na awans do finałów, ale niestety źle poszedł mu laser run (bieg i strzelanie). Występ ocenia trener klubu Tomasz Cygański:

Reprezentujący Olimpię Zielona Góra również nie mogę uznać Pucharu Świata na Węgrzech za udany. Wspólny występ z Sebastianem Stasiakiem ocenia zawodniczka klubu Anna Maliszewska:

A kolejne zawody Pucharu Świata już za dziesięć dni w Bułgarii. 

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku