°C

Co dzieje się w Szpitalu Tymczasowym? [WIDEO]

 

Co dzieje się za murami Szpitala Tymczasowego w Zielonej Górze? W jakich warunkach pracują medycy? O co apelują do nas mieszkańcy? Nasza redakcja wspólnie z lubuskim oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia i Szpitalem Uniwersyteckim przygotowała kampanię społeczną, krótki film uwrażliwiający na kwestie bezpieczeństwa epidemiologicznego. Nagranie, zawierające ujęcia z wnętrza szpitala, właśnie opublikowaliśmy na naszej stronie i w mediach społecznościowych.

– Szpital Tymczasowy działający przy Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze każdego dnia przyjmuje kolejnych pacjentów. Toczy się walka o życie i zdrowie Lubuszan – mówi kierujący placówką dr Bartosz Kudliński:

Medycy Szpitala Tymczasowego apelują o przestrzeganie zasad covidowego bezpieczeństwa, ale jednocześnie proszą, by nie bagatelizować niepokojących objawów i nie unikać kontaktu ze służbą zdrowia.

Do prośby dołącza się Piotr Bromber, dyrektor lubuskiego oddziału Narodowego Fundusz Zdrowia:

Zachęcamy do oglądnięcia naszego spotu i udostępniania go innym. 

 

 Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku