°C

Trwa nabór do PSM I i II stopnia w Zielonej Górze

fot. Pixabay
 

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Zielonej Górze rozpoczęła nabór na rok szkolny 2021/2022. Rekrutacja dotyczy edukacji na dwóch poziomach kształcenia. Wnioski przyjmowane są od osób w wieku od 6 do 23 lat.

Jak tłumaczy Honorata Górna, dyrektor placówki, podania do PSM I stopnia można składać do 24 maja, natomiast do PSM II stopnia do 2 czerwca:

Jak dodaje Honorata Górna, badanie predyspozycji do kształcenia muzycznego, trwa kilka minut, a jego celem jest sprawdzenie czy kandydat posiada słuch muzyczny:

Nauka w szkole jest bezpłatna. Po szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można zajrzeć na stronę internetową www.psm.zgora.pl.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku