°C

#FakeHunter Challenge | Szczepienia – rozmowa z Anetą Łapińską [WIDEO]

Aneta Łapińska, fot. PAP Wideo
 

Zakończył się konkurs #FakeHunter Challenge, w którym internauci z całej Polski próbowali swoich sił w demaskowaniu nieprawdziwych informacji na temat szczepionek przeciw Covid-19.

Konkursowym zmaganiom towarzyszyły spotkania online z ekspertami medycznymi, naukowcami, dziennikarzami oraz aktorami zaangażowanymi w kampanie na rzecz szczepień.

Trzydniowa rywalizacja #FakeHunter Challenge/Szczepienia, organizowana została przez Polską Agencję Prasową w dniach 12-14 marca.

Jednym z gości tego wydarzenia była pielęgniarka Aneta Łapińska. Zachęcamy do wysłuchania rozmowy z nią na temat pracy personelu medycznego w pandemii, bezpieczeństwa szczepień preparatami Pfizer i AstraZeneca oraz dezinformacji towarzyszącej pandemii.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku