W drugim meczu 1/4 MP – porażka na własne życzenie

Marek Staniszewski

Siatkarze UKS 13 Zielona Góra przegrali drugi mecz w rozgrywanym w Zielonej Górze ćwierfinale mistrzostw Polski. Rywalem zielonogórzan była Skra Bełchatów.

Gospodarze w pierwszym secie prowadzili 22:19, ale przegrali 24:26. W drugim secie walka także była wyrównana, ale Skra pokonała UKS 25:22. Trzeci set to zryw ekipy trenera Krzysztofa Dobka i wygrana 25:21. W czwartym secie powtórzyła się sytuacja z pierwszej partii. UKS prowadził 24:21, ale przegrał 24:26 i cały mecz 1:3. Zielonogórzanie zajęli drugie miejsce w grupie A i jutro o godzinie 18 zmierzą się ze zwycięzcą grupy B: