°C

W drugim meczu 1/4 MP – porażka na własne życzenie

Marek Staniszewski
 

Siatkarze UKS 13 Zielona Góra przegrali drugi mecz w rozgrywanym w Zielonej Górze ćwierfinale mistrzostw Polski. Rywalem zielonogórzan była Skra Bełchatów.

Gospodarze w pierwszym secie prowadzili 22:19, ale przegrali 24:26. W drugim secie walka także była wyrównana, ale Skra pokonała UKS 25:22. Trzeci set to zryw ekipy trenera Krzysztofa Dobka i wygrana 25:21. W czwartym secie powtórzyła się sytuacja z pierwszej partii. UKS prowadził 24:21, ale przegrał 24:26 i cały mecz 1:3. Zielonogórzanie zajęli drugie miejsce w grupie A i jutro o godzinie 18 zmierzą się ze zwycięzcą grupy B:


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku