°C

Dziś powrót zimy na północnym-wschodzie Polski

Fot. Envato
 

Synoptycy ostrzegają przed powrotem zimy ma północy kraju. IMGW wydał ostrzeżenia dla północno wschodniej części Polski przed silnym wiatrem i opadami śniegu. Mocno będzie wiało również nad morzem i w górach.

Na Warmii i Mazurach, a także na Podlasiu może spaść nawet 10 cm śniegu. Temperatura około jednego stopnia powyżej zera. Silny i porywisty wiatr z zachodu i północy. Nad morzem w porywach może osiągać 75 km na godzinę.

Śnieg i deszcz ze śniegiem może padać również w centrum, gdzie termometry będą wskazywały około 3 stopni. Na południu Polski nieco pogodniej i cieplej – do 6 stopni.

Rano na północy, wschodzie i w centrum kraju drogi mogą być śliskie.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku