°C

Wiceminister edukacji o powrocie dzieci do szkół

Fot. Envato
 

Mamy nadzieję, że po świętach Wielkanocy uczniowie wrócą do szkół - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 wiceminister edukacji nauki Tomasz Rzymkowski.

Wiceminister mówił, że funkcjonowanie klas 1-3 pokazuje, że uczniowie nie rozprzestrzeniają koronawirusa i dodał, że jak tylko trzecia fala pandemii zacznie wyhamowywać, będzie można otworzyć szkoły dla wszystkich uczniów:

Zdalne nauczanie w klasach 1-3, w związku z największą liczbą zakażeń, odbywa się w województwie warmińsko-mazurskim. Od 15 marca na Warmii i Mazurach oraz w województwie pomorskim, gdzie wskaźniki zachorowań też są bardzo wysokie, najmłodsze klasy będą uczyły się hybrydowo.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku