°C

J.Frątczak w Dogrywce: Wielka kasa dla żużla; odejście T.Walczaka

fot. Jacek Białogłowy
 

Były menedżer Falubazu i GetWell Toruń - Jacek Frątczak był dziś telefonicznym gościem DOGRYWKI na 97.1 fm. Rozmawialiśmy szeroko o dwóch tematach.

Pierwszy to wielka kasa dla PGE Ekstraligi po podpisaniu nowej umowy z Canal +. Na jej mocy w latach 2022-2025 Ekstraliga dostanie 242 miliony złotych. Dyskutujemy m.in. jak to spożytkować, czy te pieniądze „pożrą” rosnące pensje zawodników, na co wydawać kasę – poza wynagrodzeniami dla żużlowców właśnie.

W II części programu wracamy do odejścia z Falubazu kierownika drużyny Tomasza Walczaka. Zastanawiamy się, czemu odszedł, ale też, czemu klub do tej pory nie zająknął się na ten temat?

Cz.I – JF o kasie dla żużla:

Cz.II – JF o opuszczeniu Falubazu przez T.Walczaka:


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku