°C

Pędził 240 km/h! Namierzył go SPEED

 

Ponad 230 km/h miał na liczniku 35-latek z Warszawy, który pędził ekspresową S3 w kierunku Myśliborza. Maksymalna dopuszczalna prędkość wynosi na tej tresie 120 km/h. Kierowcę namierzyli policjanci z gorzowskiej grupy SPEED. Mężczyzna tłumaczył, że spieszy się do Szczecina w związku z zawodowymi obowiązkami.

Mundurowi podają, że na S3 wielokrotnie zatrzymywali kierowców, którzy znacznie przekraczali prędkość. Jednak jazda niemal 240 kilometrów na godzinę zdarza się niezwykle rzadko. Taka prędkość nie daje możliwości zareagowania na ewentualną niespodziewaną sytuację na drodze. Policjanci nie mieli wątpliwości, że mandat w tej sytuacji będzie niewystarczający, dlatego sprawę skierowali do sądu.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku