°C

Wirtualny Dzień Otwarty na UZ

Fot. Uniwersytet Zielonogórski
 

3 marca maturzyści i ich nauczyciele dowiedzą się, jak wyglądają zajęcia i wykłady na Wydziale Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki.

W programie przygotowano prezentacje poszczególnych kierunków studiów, tak aby umożliwić młodzieży świadomy wybór ścieżki kształcenia po zdanej maturze.

Katarzyna Doszczak z biura prasowego UZ mówi, że w tym roku na wydarzenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja:

Każdego roku podczas Dni Otwartych na uczelni pojawiało się blisko 1000 uczniów zastanawiających się nad wyborem kierunku studiów. Tym razem ze względu na pandemię wydarzenie odbędzie się online:

Warto dodać, że Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki jest trzecim co do liczby studentów wydziałem na Uniwersytecie Zielonogórskim.

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku