°C

Pandemia i szczepienia nauczycieli – w RZG Interwencje

Fot. PAP/EPA/Sem van der Wal
 

W środę w całej Polsce odnotowano 12 tysięcy zakażeń koronawirusem. Pandemia nie odpuszcza, a jedynym sposobem na jej pokonanie są w tej chwili szczepionki. O tym oraz o akcji szczepień nauczycieli rozmawiali goście programu RZG Interwencje.

Dr Bożena Chudak, dyrektor Wydziału Zdrowia Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego podkreśliła, że lubuskie odnotowało duży wzrost zakażeń koronawirusem:

W zielonogórskich szkołach trwają szczepienia nauczycieli. Dorota Konopacka, dyrektorka Zespołu Edukacyjnego nr 3 przyznała, że do szczepień przystąpiło ponad 90 procent pracowników szkoły:

Jednym z pierwszych zaszczepionych nauczycieli był Jacek Budziński z trzeciego Liceum Ogólnokształcącego:

Wszystkie obostrzenia zostają utrzymane, a dodatkowo do zakrywania ust i nosa nie będzie można stosować przyłbic oraz szali.

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku