°C

Koronawirus: Wzrost zachorowań w Lubuskiem

Fot. Envato
 

Ostatniej doby w Polsce potwierdzono 12 tysięcy 146 nowych zakażeń koronawirusem. Zmarły 372 osoby, z których 67 chorowało na Covid-19. W badaniach coraz częściej potwierdza się brytyjska mutacja koronawirusa.

W Lubuskiem ostatniej doby zanotowano 345 nowych przypadków zakażenia, aż 13 pacjentów zmarło. 9 z nich nie miało żadnych innych schorzeń. Na kwarantannie w regionie przebywa 5200 osób. Najwięcej zachorowań odnotowano w Zielonej Górze, Gorzowie oraz powiecie międzyrzeckim, a najmniej w powiecie słubickim i sulęcińskim. Obecnie w całym kraju zajętych jest 13 tysięcy 477 łóżek dla pacjentów „covidowych”.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku