°C

Grecki gwiazdor Nikos Pappas w Zastalu!

źródło: materiały klubowe
 

Enea Zastal BC Zielona Góra ogłosił pozyskanie greckiego rzucającego obrońcy Nikosa Pappasa. To trzeci w ostatnim czasie transfer do klubu po zakontraktowaniu Krzysztofa Sulimy i Skylera Bowlina.

Nikos Pappas od września ubiegłego roku był zawodnikiem izraelskiego Hapoelu Jerozolima, gdzie rozegrał zaledwie jedno spotkanie. Na transfer tego zawodnika Enea Zastal wykorzystał pieniądze ze środków jakie wpłynęły od CSKA Moskwa po sprzedaży Duńczyka Iffe Lundberga.

W przeszłości Grek przez siedem lat (2013-2020) bronił barw greckiego Panathinaikosu. Pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo i Puchar Grecji. Jako gracz Panioniosu w 2013 roku był najlepiej punktującym zawodnikiem ligi greckiej, w tym samym roku został wybrany najlepszym młodym zawodnikiem całej ligi, a także został wybrany do najlepszej piątki sezonu. Trzykrotnie wybierany był do greckiego meczu gwiazd, a jeden raz udało mu się zdobyć nagrodę MVP tego wydarzenia.

Nikos Pappas podpisał kontrakt do końca sezonu 2020/2021. Zawodnika ocenia generalny menedżer Enei Zastalu Kosma Zatorski:


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku