°C

Nasza piłka: Lechia w 2 odsłonach, Carina Gubin, Delta przegrywa z Fadomem, futsaliści jadą na AMP-y.

fot. Krzysztof Filmanowicz
 

Magazyn Nasza piłka na antenie Radia Zielona Góra, jak co wtorek oferuje kibicom zielonogórskiego futbolu solidną dawkę informacji o tej dyscyplinie.

Dziś w programie najpierw pierwsza drużyna Lechii, która w sobotę grała na wyjeździe z Zagłębiem Lubin w meczu sparingowym i przegrała 0-3. Przy okazji rozmawialiśmy także z nowym piłkarzem w zespole Andrzeja Sawickiego, Łukaszem Wasiakiem. Na chwilę zajrzymy do Lechii II, która miała grać sparing z Arką Nowa Sól, ale mecz do skutku nie doszedł. Będąc w czwartej lidze sprawdzimy jak idą przygotowania u lidera, Cariny Gubin. Delta Sieniawa Żarska, ostatnia drużyna w zielonogórskiej okręgówce przegrała 0-5 w sparingu z a-klasowym Fadomem Nowogród Bobrzański. Na koniec futsaliści Uniwersytetu Zielonogórskiego, którzy szykują się do finałów Akademickich Mistrzostw Polski w Poznaniu.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku