°C

Młodzi tenisiści stołowi ZKS-u Palmiarni solidne wypadli w starciu z seniorami

źródło: materiały klubowe
 

Łukasz Wachowiak z ZKS-u Palmiarni Zielona Góra zajął dwunaste miejsce w II Grand Prix Polski Seniorów w Nowym Dworze Mazowieckim. To były pierwsze tego typu zawody, w jakich klub brał udział w tym roku.

Najpierw przez eliminacje skutecznie przeszedł Łukasz Wachowiak i Piotr Chłodnicki. W turnieju głównym, oprócz tej dwójki, startowali jeszcze Kamil Nalepa i Gabriela Sokołowska.  Najlepiej z zielonogórzan spisał się Wachowiak, który w klasyfikacji generalnej był dwunasty. O turnieju w Nowym Dworze Mazowieckim mówi Paweł Sroczyński, kierownik klubu.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku