°C

Falubaz bez kierownika! Tomasz Walczak zrezygnował!

fot. materiały RM Solaru Falubazu Zielona Góra
 

Żużlowcy Falubazu Zielona Góra od niedzieli przebywają na zgrupowaniu w Świnoujściu. Ostatecznie z zespołem nad morze nie pojechał kierownik drużyny, Tomasz Walczak. Okazuje się, że zrezygnował on ze swojej funkcji!

Walczak decyzję ogłosił w poniedziałek za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wywołało to lawinę komentarzy oraz u niektórych duże zdziwienie.

W swoim wpisie ustępujący kierownik m.in. dziękował byłym prezesom zielonogórskiego klubu – Robertowi Dowhanowi oraz Zdzisławowi Tymczyszynowi, ale co ciekawe, nie wspomniał nic o aktualnym włodarzu Falubazu – Wojciechu Domagale, czy chociaż którymś z aktualnych współwłaścicieli klubu.

Tomasz Walczak specjalnie dla nas tak tłumaczy swoją decyzję:

Klub na razie nie chce komentować sprawy.

Dłuższa rozmowa z Tomaszem Walczakiem w poniedziałkowej Dogrywce na antenie Radia Zielona Góra od godz. 18.00 oraz w Magazynie Sporotwym Radia Zachód od godz. 21.05.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku