°C

ZWiK w rankingu Gazele Biznesu

fot. M.Czechowska
 

Spółka Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja z wyróżnieniem w rankingu Gazel Biznesu. Ranking co roku organizuje dziennik „Puls Biznesu”.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. W rankingu brane są pod uwagę przede wszystkim wyniki finansowe, dynamiczny rozwój i transparentność.

ZWiK przyjął plan rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych na lata 2021-2024. ZWiK planuje skorzystanie z funduszy na adaptację do zmian klimatu. Do tej pory pozyskał już na inwestycje ponad 400 mln zł.

W wywiadzie dla „Pulsu Biznesu” zarządzający Spółka od 2017 r. prezes Krzysztof Witkowski wymienia zrealizowane dotychczas inwestycje takie jak budowa dziesiątek kilometrów sieci kanalizacyjnej, wodociągowej i deszczowej, zakup nowego sprzętu do przeglądu i czyszczenia sieci, wdrożenie nowoczesnych technologii oczyszczania ścieków oraz produkcji wody czy renowacje sieci kanalizacyjnych.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku