°C

Konkurs na najlepsze opowiadanie w języku niemieckim

fot. M. Czechowska
 

Napisz opowiadanie w języku niemieckim i zgłoś się do udziału w konkursie dla uczniów zielonogórskich szkół średnich.

Konkurs organizuje Biblioteka Obcojęzyczna WiMBP oraz Punkt Informacji Europejskiej „Europe Direct”. Uczestnik musi jednak posługiwać się językiem niemieckim na średnim poziomie, wyjaśnia Anna Urbańska z zielonogórskiej biblioteki:

Werdykt zostanie ogłoszony 22 marca. Autorzy najlepszych prac będą nagrodzeni, a najlepsze opowiadania opublikowane na stronie internetowej biblioteki. Nagrody są bardzo atrakcyjne przekonuje Anna Urbańska:

Szczegółowe informacje na temat konkursu jak również regulamin można znaleźć na stronie internetowej biblioteki w zakładce „wydarzenia”.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku