°C

UKS 13 LO VII i SPS Zbąszynek najlepsi w Lubuskiem

foto: Krystian Machalica
 

UKS 13 LO VII Zielona Góra i SPS Zbąszynek wygrały turnieje finałowe juniorów i juniorek o mistrzostwo województwa lubuskiego w siatkówce.

W Zielonej Górze rywalizowali panowie. Pierwsze miejsce zajęła ekipa UKS-u, na drugim Astra Nowa Sól, a podium uzupełniła drużyna Team Volley Gubin. Dwie czołowe ekipy awansowały do ćwierćfinału szczeblu centralnego, który odbędzie się w Zielonej Górze.

W Zbąszynku grały panie z SPS-u, które okazały się tego dnia najlepsze. Na drugim miejscu UKS 13 LO VII Zielona Góra, a trzecia była ekipa UKS SP 13-stka Zielona Góra. O turnieju w Zbąszynku mówi Sławomir Matysik, członek zarządu SPS-u Zbąszynek, jeden z organizatorów:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku