°C

Ciąg dalszy przebudowy Zastalu – Reynolds odchodzi

fot. Stelmet Enea BC Zielona Góra
 

Po zakontraktowaniu 2 nowych graczy teraz ENEA Zastal BC Zielona Góra żegna Blake'a Reynoldsa.

O tym, że klub szuka dla niego miejsca wiadomo było od dawna – sprawy przyspieszyły po sprzedaży przez Zastal Iffe Lundberga i zakontraktowaniu Krzysztofa Sulimy oraz Skylera Bowlina. Dla Reynoldsa, który po covidzie i kontuzji nogi nie doszedł do formy, nie było już miejsca w zespole Żana Tabaka. 

I Amerykanin odchodzi z klubu.

Jestem bardzo wdzięczny za możliwość gry w Enei Zastalu. Mam mnóstwo dobrych wspomnień z Zielonej Góry, których nie zapomnę do końca życia. Dziękuję fanom za wsparcie, a moim kolegom z drużyny za sezon pełen sukcesów. Życzę drużynie Zastalu wszystkiego, co najlepsze! – mówi BR na stronie klubu z Zielonej Góry. 

Blake Reynolds będzie teraz grał w II drużynie rumuńskiej ekstraklasy –  CSU Sibiu. A Zastal szuka silnego gracza w miejsce Lundberga. I nadal chce pozyskać jeszcze jednego Polaka. Trwają rozmowy o pozyskaniu z Bundesligi Davida Brembly. 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku