°C

Skyler Bowlin w Zastalu – czym przekonał trenerów?

fot. Enea Zastal BC Zielona Góra
 

Skyler Bowlin to nowy gracz Enei Zastalu BC Zielona Góra. Generalny menedżer klubu Kosma Zatorski mówi nam, że mimo 31 lat nowy koszykarz mistrzów to „głodny" zawodnik, co - poza umiejętnościami - jest jedną z najważniejszych cech graczy zatrudnianych w klubie.

Sam Skyler na stronie klubowej krótko wita kibiców Zastalu:

Witam wszystkich, tu Skyler. Chciałem Wam przekazać wiadomość – jestem podekscytowany, że dołączę do Waszego zespołu. Słyszałem dużo dobrych rzeczy o klubie i mieście. Jestem podniecony, że mogę do Was przyjechać z moją rodziną i chciałbym, żebyśmy wspólnie kontynuowali zwycięską passę, jaką macie w tym sezonie.

Wychodząc na boisko, za każdym razem będę wkładał energię i pasję i w to, żeby zespół wygrywał. Jestem podekscytowany i nie mogę już się doczekać…


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku