°C

Tenisowe mistrzostwa Polski juniorów już bez Lubuszan

foto: Krystian Machalica
 

Gina Feistel z UKS-u Dwójki Zielona Góra przegrała 5:7; 2:6 z Xenią Lipiec z KKT Kędzierzyn-Koźle w drugiej rundzie singla podczas halowych Mistrzostw Polski juniorów w tenisie. Była to ostatnia osoba reprezentująca województwo lubuskie.

Feistel pierwszego seta przegrała 5:7, w drugim popełniała więcej błędów, dzięki czemu jej rywalka dość gładko wygrała 6:2 i przeszła do ćwierćfinału zielonogórskiej imprezy. Zawodniczka UKS-u Dwójki tak ocenia swój dzisiejszy start: 

Poprzedni przedstawiciele województwa lubuskiego już odpadli. Zawodnik UKS-u Dwójki Zielona Góra Filip Bojko odpadł zarówno w pierwszej rundzie singla, jak i debla. Podobnie Dorian Juszczak z Top Tennis Player Gorzów . 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku