°C

Nasza piłka: Lechie sparują, Piast Czerwieńsk gromi, Akademia Murawskiego wraca z Warszawy

fot. Krzysztof Filmanowicz
 

W dzisiejszym programie "Nasza piłka" sporo o pierwszym i drugim zespole Lechii Zielona Góra. Trzecioligowcy grali z Cariną Gubin, a czwartoligowcy z Drzonkowianką Racula. Pierwszy sparing także za Piastem Czerwieńsk z zielonogórskiej okręgówki, na koniec Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego. Młodzi piłkarze wracają z Warszawy na tarczy.

W sobotę w Zielonej Górze obie Lechie grały swoje sparingi. Pierwszy zespół zdziesiątkowany przez kontuzje zremisował z liderem czwartej ligi Cariną Gubin. Z kolei ich ligowi rywale, czyli Lechia II 9-1 pokonała grającą w okręgówce zielonogórskiej Drzonkowiankę. Inny przedstawiciel tych rozgrywek – Piast Czerwieńsk „na dzień dobry” swoich przygotowań do rundy wiosennej 8-0 pokonał Tęczę Krosno Odrzańskie z czwartej ligi. Na sam koniec młodzi zawodnicy Akademii Macieja Murawskiego, którzy w Warszawie grali w pucharze prezesa PZPN.

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku