°C

Grafficiarz – wandal zatrzymany dzięki miejskiemu monitoringowi

Fot. KMP Zielona Góra
 

Zielonogórska policja zatrzymała mężczyznę, który w centrum miasta na ul. Bohaterów Westerplatte malował sprayem okoliczne budynki i witryny sklepowe – poinformowała Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Jak się później okazało, wandal pomalował m.in. budynki Filharmonii Zielonogórskiej oraz Muzeum Ziemi Lubuskiej. Za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem. Grozi mu kara ograniczenia wolności lub grzywny:

Ponadto sąd może orzec w stosunku do niego nawiązkę lub obowiązek przywrócenia do stanu poprzedniego pomalowanych elewacji.

Grafficiarz - wandal zatrzymany dzięki miejskiemu monitoringowi Radio Zielona Góra 10 kwietnia 2021


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku