°C

Sobota po 9. Co dalej z koalicją rządzącą województwem?

www.lubuskie.pl
 

Nic złego się nie dzieje, w koalicji ciężko pracujemy by jak najlepiej przygotować województwo do przyszłej perspektywy politycznej, natomiast od dawna obserwujemy harce osób i instytucji związanych z urzędem miasta Zielona Góra, tak Sławomir Kotylak (PO – KO), komentuje doniesienia o sporze w koalicji rządzącej województwem i postulatach zmiany władzy w regionie.

Sławomir Kotylak był jednym z gości audycji „Sobota po 9”:

O głównych grzechach PO mówił Krzysztof |Kaliszuk wiceprezydent Zielonej Góry. Przypomniał też, że w grudniu 2020 r. 3 kluby w sejmiku – PSL, Bezpartyjni Samorządowcy i Samorządowe Lubuskie podpisały porozumienie , a wcześniej w lipcu koalicja rządząca straciła większość w sejmiku:

PSL chciałoby te emocje wygasić, mówił z kolei Arkadiusz Dąbrowski z PSL, bo jak podkreślał, wszystkim nam zależy na rozwoju i dobru województwa, choć różnią się nasze koncepcje, dodał:

Beata Pachnik – Łodzińska (Konfederacja) ocenia przepychanki w sejmiku jako upartyjnienie i partyjniactwo:

Przypomnijmy, że w najbliższy poniedziałek o godz. 11.00 odbędzie się kolejna sesja Sejmiku Lubuskiego.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku