°C

Młodzi gorzowianie zdominowali mistrzostwa wojewódzkie w tenisie

źródło: materiały klubowe
 

Zawodnicy Top Tennis Player Gorzów zdobyli łącznie 6 krążków i byli najlepszą ekipą podczas rozgrywanych w Zielonej Górze Halowych Mistrzostw Województwa Lubuskiego młodzików w dniach 6-8 lutego.

Gorzowianie całkowicie zdominowali grę pojedynczą, zajmując całe podium. Sebastian Truszczyński w finale pokonał Piotra Kluja, a trzecie miejsce zajął Sebastian Vlahos, który w walce o medal brązowy okazał się lepszy od Filipa Gorczycy z KT Żary. Z kolei Gorczyca wraz z Klujem wygrali rywalizację w deblu pokonując parę Sebastian Turczyński/Sebastian Vlahos. Powody do radości ma trener TTP Gorzów Robert Godlewski.

Z kolei gospodarze imprezy, klub GKT Nafta Zielona Góra bez medalu. Najlepsze miejsca zielonogórzan to miejsca piąte mówi trener klubu Mateusz Sęk.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku