°C

Tenisiści znów powalczą w Zielonej Górze

foto: Krystian Machalica
 

Ponad 130 tenisistów z całej Polski od 14 do 21 lutego rywalizować będzie w Zielonej Górze w ramach Halowych Mistrzostw Polski Juniorów.

W imprezie wezmą udział zawodnicy do osiemnastego roku życia, a na zwycięzców w grze pojedynczej czekać będzie stypendium w wysokości 24 tysięcy złotych przez rok.  W singlu rozlosowane zostaną drabinki na 32 uczestników w turnieju głównym jak i również w eliminacjach zarówno wśród chłopców jak i również dziewcząt, a w grze podwójnej na 16 par.  O turnieju i lubuskich nadziejach na dobry wynik mówi prezes Polskiego Związku Tenisowego Mirosław Skrzypczyński.

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku