°C

Wykłady on – line na Uniwersytecie Zielonogórskim

Fot.: facebook/ Uniwersytet Zielonogórski
 

Uniwersytet Zielonogórski rozpoczyna w lutym wykłady on – line przeznaczone dla nauczycieli i uczniów szkół średnich. Co roku wykłady odbywały się na żywo, ale w tym roku ze względu na pandemię trzeba było je przenieść do sieci, tłumaczy Ewa Sapeńko, rzeczniczka Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Wykłady dla uczniów będą nosiły tytuł „To się przyda”, a dla nauczycieli „ Z szerszej perspektywy”. Będą się odbywały popołudniami:

Oferta jest bardzo bogata zapewnia Ewa Sapeńko:

Pierwszy wykład (dla młodzieży) zatytułowany „Marketing w pigułce” odbędzie się już jutro, ( w czwartek) w godz. 17:00-18:30. Wygłosi go dr Janusz Śnihur z Katedry Zarządzania Strategicznego i Marketingu Instytutu Nauk o Zarządzaniu i Jakości Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Więcej informacji na temat zajęć on – line można znaleźć na stronie internetowej Biura Promocji Uniwersytetu Zielonogórskiego


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku