°C

„Lepsze jutro II”. Bezpłatne szkolenia

Źródło: cis.zielonagora.pl
 

Centrum Integracji Społecznej rozpoczął nabór na bezpłatne szkolenia w ramach unijnego projektu „Lesze jutro II”.

Do 19 lutego m.in. mieszkańcy Zielonej Góry mogą składać wnioski, aby zdobyć kompetencje jako pracownik budowlany z obsługą wózków widłowych, pracownik sklepowy oraz opiekun środowiskowy z kursem języka niemieckiego. Tłumaczy Anita Buraczewska, zastępca dyrektora Centrum Integracji Społecznej w Zielonej Górze:

Półroczne, bezpłatne szkolenia w trzech specjalnościach dla maksimum 40 osób, rozpoczną się 1 marca. Oprócz zajęć, uczestnicy mogą liczyć na pakiet pomocowy, w postaci wsparcia materialnego, ubezpieczenia czy ciepłego posiłku:

Projekt jest finansowany z pieniędzy unijnych, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020. Szczegóły na stronie cis.zielonagora.pl lub pod numerem telefonu 68 455 36 74.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku