°C

Hotel na starówce z pozwoleniem na rozbudowę

fot. Pixabay
 

Radni przegłosowali miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego w rejonie ul. Kupieckiej i ul. Stefana Żeromskiego w Zielonej Górze – co otworzy drogę do rozbudowy City Boutique Hotel (dawniej Hotelu Śródmiejskiego).

Prezydent Janusz Kubicki argumentował, że rozbudowa hotelu może ożywić to miejsce na deptaku, a jednocześnie wesprzeć lokalnego przedsiębiorcę:

Centrum miasta jest pod ścisłym nadzorem konserwatorskim, a inwestor musi konsultować całą inwestycję z konserwatorem. Po długiej i momentami burzliwej dyskusji ostatecznie radni przegłosowali uchwałę. 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku